Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Americas Best Value Inn Cisco 2**, Cisco

Snadná online rezervace Americas Best Value Inn Cisco a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Cisco bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Americas Best Value Inn Cisco (Motely), ubytování Cisco, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Americas Best Value Inn Cisco. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Americas Best Value Inn Cisco může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Americas Best Value Inn Cisco se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Americas Best Value Inn Cisco vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

5.8

Americas Best Value Inn Cisco 2** (Motely), Cisco

1898 Highway 206 West, Cisco, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Americas Best Value Inn Cisco
Americas Best Value Inn Cisco 1Americas Best Value Inn Cisco 2Americas Best Value Inn Cisco 3Americas Best Value Inn Cisco 4Americas Best Value Inn Cisco 5Americas Best Value Inn Cisco 6Americas Best Value Inn Cisco 7Americas Best Value Inn Cisco 8Americas Best Value Inn Cisco 9Americas Best Value Inn Cisco 10Americas Best Value Inn Cisco 11Americas Best Value Inn Cisco 12Americas Best Value Inn Cisco 13Americas Best Value Inn Cisco 14Americas Best Value Inn Cisco 15Americas Best Value Inn Cisco 16Americas Best Value Inn Cisco 17

Offering an outdoor swimming pool, this Cisco motel is 8 miles from Lake Cisco. Free Wi-Fi access is available.

Rooms at Americas Best Value Inn Cisco provide guests with a cable TV and a private bathroom with a hairdryer. A coffee machine, a microwave, and a refrigerator are included in every unit.

Cisco Americas Best Value Inn has a 24-hour front desk staff to serve guests. Other facilities include meeting rooms, BBQ grills, and a laundrette.

Callahan County Museum is 21 miles from the property. Eastland Memorial Hospital is within 15 minutes' drive.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Americas Best Value Inn Cisco)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba

Služba praní

Zázemí pro business

Fax/kopírka, Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Americas Best Value Inn Cisco)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Americas Best Value Inn Cisco)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.