Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Executive Inn Cisco 1*, Cisco

Snadná online rezervace Executive Inn Cisco a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Cisco bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Executive Inn Cisco (Motely), ubytování Cisco, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Executive Inn Cisco. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Executive Inn Cisco může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Executive Inn Cisco se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Executive Inn Cisco vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8

Executive Inn Cisco 1* (Motely), Cisco

301 East I-20, Cisco, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Executive Inn Cisco
Executive Inn Cisco 1Executive Inn Cisco 2Executive Inn Cisco 3Executive Inn Cisco 4Executive Inn Cisco 5Executive Inn Cisco 6Executive Inn Cisco 7Executive Inn Cisco 8Executive Inn Cisco 9Executive Inn Cisco 10Executive Inn Cisco 11Executive Inn Cisco 12

This Cisco, Texas motel is located near Highway 183. The all non-smoking motel offers pet-friendly guest rooms with free Wi-Fi. A 24-hour front desk and fax services are available.

A microwave and mini-fridge are provided in all rooms at Executive Inn. The simply styled rooms also offer a work desk and an alarm clock.

Inn Executive is within 2 miles of Cisco Junior College and Chesley Stadium. Lakeside Golf Course is a 15-minute drive away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Executive Inn Cisco)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Automat (nápoje)

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Zázemí pro business

Fax/kopírka

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Executive Inn Cisco)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Executive Inn Cisco)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.